Image

LASH BOTOX BOMB

Vážení klienti, jelikož se vždy snažíme přinášet našim klientům ty nejžhavější novinky, zařadili jsme do našich služeb absolutní novinku - botox na řasy. Totální regenerace, zvětšení objemu řas, jejich zatočení, posílení růstu a omlazení oka - to jsou účinky, které tuto aplikaci zařadili mezi nej...na světovém trhu. Nyní je ten správný čas - na dovolenou s takto upravenými řasami už nemusíte brát řasenku a starat se o rozmazané oči - přesto budete vypadat skvěle.

 

MISSHA

 

Milý klienti, pokud k nám již chodíte, víte, že jsme nakloněni experimentování a stále hledáme nové značky a produkty, kterými bychom Vám udělali radost. Po vyzkoušení mnoha různých značek jsme se rozhodli spolupracovat s korejskou kosmetikou MISSHA. Pokud si k nám přijdete vyzkoušet tuto jedinečnou kosmetiku v ramci kosmetického ošetření, budeme moc rádi. Jako bonus jsme pro Vás nachystali

20% slevu na všechny dostupné produkty.  

Moc se na Vás těšíme.

 

 

 

Akce na solárium

 

Ke každému vstupu do solária máte od nás jako dárek minutu zdarma, abyste byli krásně opálení a připravení na plesovou sezónu a vánoční večírky  :-)